Доставка товарів замовлених у нашому магазині здійснюється як по Києву, так і по всій Україні.

Служба доставки  працює без вихідних

Доставка товару по Києву 

Вартість доставки товару по Києву становить 150 грн.

При замовленні на суму понад 4500 грн вартість доставки по Києву безкоштовна.
Доставка здійснюється в день замовлення або на наступний, залежно від часу оформлення Вашого замовлення (робочий/не робочий час доби, будні/вихідні або святкові дні). Оплата може проводитись готівкою в момент доставки, безготівковим перерахуванням, або банківським переказом на наш рахунок.

Доставка по Україні

Доставка товарів по Україні здійснюється транспортною компанією  «Нова пошта».

Форма оплати післяплати при отриманні товару, або після надходження оплати за товар на  розрахунковий рахунок (карта Приват банку) інтернет-магазину

При накладеному платежі покупець сплачує доставку та пересилання грошей, при переказі на картку Приват банку +1% від суми замовлення

Термін доставки –  включає час доставки по Києву та час доставки транспортними компаніями.

Вартість доставки – складається з  вартості послуг компанії-перевізника  «Нова пошта» (оплата за доставку при отриманні товару в офісі компанії-перевізника у Вашому місті).

Прим.: Дату та час прибуття до Вашого міста, а також інформацію для отримання товару та точну вартість послуг перевізника ми повідомимо Вам після надсилання замовлення з м.Київ.

Наявність, місцезнаходження представництв транспортних компаній у Вашому населеному пункті, а також терміни та вартість доставки Ви можете уточнити на їхньому офіційному сайті «Нова пошта» www.novaposhta.com.ua

Можлива доставка по Україні безпосередньо за адресою одержувача,   тобто "до дверей", службою "Нова пошта". Всю додаткову інформацію Ви можете отримати у представників компанії-перевізника та на його сайті www.novaposhta.com.ua

 Увага:

  • Шановні покупці, отримуючи товар через транспортні компанії, перевіряйте наявність, комплектність та цілісність товару відразу, у момент його видачі-отримання Вами. Гарантії безпеки та цілісності товару при транспортуванні та доставці по Україні забезпечуються транспортною компанією.
  • Страхування товару здійснюється за бажанням замовника.

 
Уважно розгляньте товар, переконайтеся у відсутності видимих ​​механічних пошкоджень, перевірте працездатність ручок, запорів, клямок, інших механічних вузлів, наявність та правильність заповнення документів. Пам'ятайте, що претензії на вигляд доставленого Вам товару, Ви можете пред'явити тільки до передачі Вам товару водієм – експедитором (кур'єром). Розрахунок за товар здійснюється на місці доставки (тільки у національній валюті – гривні).

Звертаємо вашу увагу на те, що служба доставки не здійснює підключення, інсталяцій, установок або настройки техніки, що поставляється. Усі питання, пов'язані з додатковими послугами з підготовки та запуском тієї чи іншої техніки, обговорюються з менеджером.

Робіть Ваші замовлення завчасно!!!

Звертайтеся за тел. 063-022-72-27, 063-077-37-73, 067-244 -76-15

Остаточний термін та вартість доставки Вам повідомить менеджер під час підтвердження замовлення.